Kancelaria adwokacka
Adwokat Andrzej Kuta

Kancelaria adwokacka istnieje od 1999 roku.

Skład zespołu kancelarii stanowią:

  • Anna Nitychoruk – Adwokat
  • Andrzej Kuta – Adwokat 
  • Dariusz Kowalczuk – Adwokat 
  • Kamila Klimiuk – Asystent

Naszym celem jest profesjonalne świadczenie usług najwyższej jakości. Pomoc świadczymy zarówno na rzecz podmiotów gospodarczych, organów administracji państwowej i samorządowej oraz na rzecz osób fizycznych. Naszym przesłaniem jest dobro naszych klientów.

Kancelaria specjalizuje się przede wszystkim w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, obsłudze podmiotów gospodarczych, w sprawach upadłościowych i podatkowych.

Kancelaria współpracuje z renomowanymi kancelariami adwokackimi, kancelariami podatkowymi i biegłymi sądowymi. Współpracujemy również z syndykami i doradcami restrukturyzacyjnymi. Pozwala to na zapewnienie wszystkim klientom kompleksowej pomocy prawnej. Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju. Dysponujemy kompletnym i bogatym zapleczem technicznym, profesjonalnym oprogramowaniem oraz najnowszą literaturą prawniczą.

Wszystkim Klientom zapewniamy rzetelną analizę ich spraw, pomoc i dyspozycyjność w czasie trwania umowy oraz kompleksową informację i dostęp do prowadzonych w ich imieniu spraw, w tym dokumentów pochodzących od organów przed którymi sprawa się toczy.

Do dyspozycji Państwa oddajemy również przydatne linki do oficjalnych stron internetowych  okolicznych sądów rejonowych, sądów okręgowych oraz Sądu apelacyjnego w Lublinie, urzędów miast oraz Sądu Najwyższego, Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Lublinie, Naczelnego Sądu Administracyjnego. Znajdziecie tam Państwo wszystkie przydatne informacje o formalnych warunkach funkcjonowania sądów powszechnych, sądów administracyjnych , urzędów miast i formalnych procedur załatwiania spraw.

Kancelaria specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych. W tym zakresie posiadamy bardzo bogate doświadczenie. Specjalizujemy się także w sprawach z zakresu prawa upadłościowego i prawa podatkowego oraz związanych z tym zagadnień z zakresu prawa cywilnego i karnego, a także w sprawach z zakresu prawa autorskiego. Zajmujemy się również obsługą podmiotów gospodarczych, podmiotów oświatowych i jednostek samorządowych. Wobec tego , iż jesteśmy niewielką kancelarią naszym klientom oferujemy również pomoc w sprawach rodzinnych , cywilnych i karnych .  

Nie udajemy, że pracujemy . Jeżeli Państwa problem leży poza naszymi specjalizacjami otwarcie o tym informujemy i staramy się pomóc w znalezieniu podmiotu, który Państwu zapewni profesjonalną pomoc.